KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9309319
nr 930 9319
Margareta Sjödin
(f. 1942), Sverige
Blandteknik, Margareta Sjödin (f. 1942), komposition, signerad, 100x73, oramad
Margareta Sjödin, svensk skådespelare och målare född 1942.
Utrop:
400 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 december 2014
kl 20:38:51
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
Margareta Sjödin
Läs mer om Margareta Sjödin